کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 175 مورد جدید ابتلا به کرونا خبر داد و نسبت به افزایش موارد جهش یافته در اصفهان هشدار داد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایراسین با هشدار افزایش تعداد موارد جهش یافته کرونا در اصفهان اظهار داشت: تاکنون 12 نفر مورد کرونا جهش یافته به احتمال نزدیک به یقین در استان اصفهان شناسایی شده است.

وی افزود: با افزایش تعداد موارد سرپایی وبستری، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک بیش از پیش ضرورت دارد.  

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: در شبانه روز گذشته از یک هزار و 232 بیمار مشکوک به کرونا 175 مورد قطعی شناسایی شد و 61 نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر81 بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز 386 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: 62 نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر9 بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته 4 نفر با تست قطعی کرونا فوت شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =