کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 233مورد جدید ابتلا به کرونا خبر داد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایراسین با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل اظهار داشت: در شبانه روزگذشته یک هزار و 489 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان کمترین بیماران کرونا مثبت را در بخش سرپایی بیمارستانهای خصوصی اعلام کرد و افزود: در شبانه روز گذشته از بین یک هزار و 489 بیمار مشکوک به کرونا 213 مورد قطعی شناسایی شد و 74 نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر 57 بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز 367 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: 88 نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میرهشت بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: تاکنون تست دو نفر از این افراد مثبت کرونا بوده است.

وی افزود: در حال حاضر کماکان مانند هفته گذشته،  ۹ شهرستان استان در وضعیت آبی و ۱۵ شهرستان در وضعیت زرد کرونا  قرار دارد و رنگ بندی شهرستان مبارکه هنوز آبی است؛ اما وضعیت شکننده است و با اندکی عادی انگاری وضعیت بحرانی می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =